Pomoc dla dzieci z domów dziecka na Ukrainie

Utworzono: piątek, 11, sierpień 2017

Kochani Przyjaciele! Ukraiński zespół folkowy „Czeremszyna”, który wystąpi w czasie Jarmarków na św. Jacka, dn. 15 sierpnia o godz. 18.30, zwraca się z prośbą do wszystkich Państwa o przyniesienie (mogą być używane) zabawek, ubrań dziecięcych i młodzieżowych oraz przyborów szkolnych dla dzieci z domów dziecka. Zbiórka powyższych przedmiotów będzie mieć miejsce przed i po koncercie zespołu. Pragniemy Państwa poinformować, że zespół Czeremszyna ma pod opieką dwa domy dziecka w okolicach Donbasu i wszystkie przekazane rzeczy trafią do mieszkańców tych domów, czyli do naszych małych przyjaciół na Ukrainie. Dziękujemy !!!