Pomoc dla dzieci z domów dziecka na Ukrainie

Kochani Przyjaciele! Ukraiński zespół folkowy „Czeremszyna”, który wystąpi w czasie Jarmarków na św. Jacka, dn. 15 sierpnia o godz. 18.30, zwraca się z prośbą do wszystkich Państwa o przyniesienie (mogą być używane) zabawek, ubrań dziecięcych i młodzieżowych oraz przyborów szkolnych dla dzieci z domów dziecka. Zbiórka powyższych przedmiotów będzie mieć miejsce przed i po koncercie zespołu. Pragniemy Państwa poinformować, że zespół Czeremszyna ma pod opieką dwa domy dziecka w okolicach Donbasu i wszystkie przekazane rzeczy trafią do mieszkańców tych domów, czyli do naszych małych przyjaciół na Ukrainie. Dziękujemy !!!

Informacja OPS

Ośrodek Pomocy Społecznej w Klimontowie uprzejmie informuje o terminach składania poszczególnych wniosków na nowy okres 2017/2018, okres zasiłkowy 2017/2018 i okres świadczeniowy 2017/2018:

Czytaj więcej...

Odnowa Wsi Świętokrzyskiej

W dniu 07.08.2017 r. w Dworze na Wichrowym Wzgórzu w Przybysławicach, uroczyście podpisane zostały umowy w ramach „Odnowy Wsi Świętokrzyskiej” pomiędzy Zarządem Województwa Świętokrzyskiego a gminami z powiatów sandomierskiego, opatowskiego, ostrowieckiego, starachowickiego i skarżyskiego.

Czytaj więcej...

Kolejne środki pozyskane

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2017

W dniu 16.07.2017 roku na kompleksie boisk przy ul. Zysmana w Klimontowie zostały rozegrane Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Klimontów.

Czytaj więcej...

Legenda o tym, jak Nikisioł Kozaków przepędziłKolorowanka promocyjna pt. Barwy Klimontowa

Publiczny Transport Zbiorowy Program Rodzina 500+

Latająca Akademia Edukacji Cyfrowej

Klimontowska świetlica środowiskowa

Twój dzielnicowy

Deklaracje w sprawie gospodarki odpadami Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej

Działanie 8.3

Park Katyński w Byszowie Jarmark na św. Jacka

Kąpielisko Boisko Orlik 2012

Gminna Biblioteka Publiczna Gminny Ośrodek Kultury

Lokalna Grupa Działania

Budujemy Sportową Polskę

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Copyright © 2015 Klimontów wita... Wszelkie prawa zastrzeżone.